Sebastian Wawrzynek Usługi Elektroinstalacyjne © 2022

Województwo Opolskie, 47-244 Dziergowice, ul. Polna 3

Sebastian Wawrzynek Usługi Elektroinstalacyjne 

©2022

home

Projekt i realizacja strony www: JGRAF.pl

Współpracujemy z: NS Elektro Sp. z o. o.

Montaż Ogrzewania Podłogowego

Montaż Ogrzewania Podłogowego

 

Ogrzewanie podłogowe jest coraz częściej wybierane ze względu na dużą ilośc zalet jakie za sobą niesie. Dzięki profesjonalnej usłudze montażu instalacji ogrzewania podłogowego będziesz mógł chodzić boso po podłodze swojego domu lub mieszkania nawet w mroźne dni, bez ryzyka przeziębienia. 

Profesjonalny montaż ogrzewania podłogowego 

 

Co prawda montaż ogrzewania podłogowego wiąże się z nieco wyższymi kosztami instalacji to jest co raz częściej wybierany przez inwestorów z uwagi na zdecydowanie wyższą sprawność pracy systemu oraz zdecydowanie niższą temperaturę wykorzystywaną do ogrzewania pomieszczenia, a to z kolei powoduje dużo mniejsze koszty stałe. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu zyskuje również jakość powietrza w pomieszczeniu, ponieważ nie unosi się w nim tak wysoka ilość pyłów, spowodowanych wysoką różnicą temperatur. Ogrzewanie podłogowe pracuje w zakresach temperatury od 35 do 50 stopni, podczas gdy tradycyjny system ogrzewania potrzebuje temperatury w zakresie 70-80 stopni. 

kontakt

Skontaktuj się z nami!

 

Skontaktuje się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i uzyskaj profesjonalne doradztwo oraz darmową wycenę kosztu realizacji Twojego projektu.

KONTAKT

W KAŻDY CZWARTEK PO GODZINIE 17:00

usługi elektroinstalacyjne Sebastian Wawrzynek
kontakt