Sebastian Wawrzynek Usługi Elektroinstalacyjne © 2022

Województwo Opolskie, 47-244 Dziergowice, ul. Polna 3

Sebastian Wawrzynek Usługi Elektroinstalacyjne 

©2022

home

Projekt i realizacja strony www: JGRAF.pl

Współpracujemy z: NS Elektro Sp. z o. o.

Montaż Ogrzewania Podłogowego

Montaż Mat Grzewczych Dream Heat

 

Innowacyjne maty grzewcze polskiego producenta Drean Heat! Wybierz certyfikowanego instalatora i ciesz się profesjonalnie zrealizowaną instalacją ogrzewania podłogowego z zastosowaniem folii grzewczej najwyższej jakości.

Montaż mat grzewczych Dream Heat

Montaż mat grzewczych Dream Heat

 

Folie polskiego producenta mają swoje zastosowanie do ogrzewania ścian, podłóg oraz sufitów, które w dalszej kolejności ogrzewają powietrze w pomieszczeniach. Ogrzewanie z zastosowaniem folii grzewczych jest nie tylko ekologiczne ale zapewnia również spore oszczędności, tym bardziej jeśli zdecydujemy się lub już posiadamy własną instalację fotowoltaiczną!

Obliczanie zużycia prądu

Maty grzewcze Dream Heat - zużycie prądu

 

Wysokiej jakości maty grzewcze zastosowane przy montażu ogrzewania podłogowego to przyjazna środowisku alternatywa ale również gwarancja niskiego zużycia prądu w naszym domu! Dzięki niskiemu zużyciu energii możemy zwiększyć nasze oszczędności i obniżyć koszt rachunków już od pierwszego sezonu! 

 

Należy jednak pamiętać, że bardzo ważne są również inne czynniki takie jak: zastosowanie okien i drzwi o dobrych parametrach, profesjonalna termomodernizacja budynku mieszkalnego lub biura.

folia grzewcza Dream Heat

30 Lat Gwarancji Producenta!

 

Produkty polskiego producenta posiadają aż 30-letni okres gwarancji, ze względu na zastosowanie najwyższej jakości materiałów, w tym laminatów, które posiadają wysoką odporność na termokurczliwość.

 

System ogrzewania podłogowego z zastosowaniem innowacyjnych mat grzewczych Dream Heat to XXI wiek w technice grzewczej!

kontakt

Skontaktuj się z nami! Otrzymaj darmową wycenę montażu mat grzewczych Dream Heat

 

Skontaktuje się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i uzyskaj profesjonalne doradztwo oraz darmową wycenę kosztu realizacji Twojego projektu.

KONTAKT

W KAŻDY CZWARTEK PO GODZINIE 17:00

usługi elektroinstalacyjne Sebastian Wawrzynek
kontakt