Sebastian Wawrzynek Usługi Elektroinstalacyjne © 2022

Województwo Opolskie, 47-244 Dziergowice, ul. Polna 3

Sebastian Wawrzynek Usługi Elektroinstalacyjne 

©2022

home

Projekt i realizacja strony www: JGRAF.pl

Współpracujemy z: NS Elektro Sp. z o. o.

motoryzacja

Instalacje fotowoltaiczne - profesjonalny montaż

 

Nasza firma świadczy kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznych na najwyższym poziomie, wraz z kompletną dokumentacją oraz pozyskaniem aktualnie dostępnych dofinansowań. Współpracujemy z autoryzowanym dystrybutorem komponentów instalacji, dzięki czemu wszystkie produkty objęte są gwarancją udzielaną bezpośrednio przez ich producenta.

instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne - kompleksowy montaż 

 

Otrzymujesz od nas darmowy projekt, audyt oraz wycenę kosztu kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje potrzeby. Obliczymy również jaką kwotę dofinansowania możesz aktualnie otrzymać i załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności. Montaże instalacji fotowoltaicznych realizujemy nawet w 2 dni robocze. Z nami możesz być pewny, że terminowo wywiążemy się z powierzonego zlecenia.

montaż wiaty fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne oraz pozostałe komponenty instalacji od renomowanych producentów

 

W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone komponenty instalacji fotowoltaicznych, na które gwarancję otrzymujesz bezpośrednio od ich producenta. Nasi klienci otrzymują dla zrealizowanej instalacji pv komplet dokumentów, w skład których wchodzą między innymi karty z danymi technicznymi, karty gwarancyjne oraz numery seryjne zamontowanych modułów i falownika, dzięki czemu masz pewność najwyżej jakości komponentów Twojej instalacji! 

Wiaty fotowoltaiczny, car porty oraz instalacje na gruncie

 

Realizujemy również montaże wiat fotowoltaicznych, personalizowanych konstrukcji gruntowych oraz car protów i ładowarek dla samochodów elektryczny oraz hybrydowych. Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości miejsca na dachu lub po prostu nie podoba Ci się projekt z modułami zamontowanymi na budynku zrealizujemy dla Ciebie indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej na gruncie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

 

Skontaktuje się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i uzyskaj profesjonalne doradztwo oraz darmową wycenę kosztu realizacji Twojego projektu.

KONTAKT

Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami

W KAŻDY CZWARTEK PO GODZINIE 17:00

usługi elektroinstalacyjne Sebastian Wawrzynek
kontakt